Ta strona używa plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. 

[X] ZamknijDowiedz się więcej »

RAFAŁ BRZOZOWSKI

RAFAŁ BRZOZOWSKI
Dodaj na:


Rafał od 10 roku życia ćwiczył grę na pianinie,  kilka lat później zainteresował się instrumentami klawiszowymi, na których gra do dziś.W jego życiu liczą się tak naprawdę dwie pasje: muzyka i sport. Przez ponad 10 lat uprawiał wyczynowo zapasy w  stylu wolnym. Ukoronowaniem jego kariery zapaśniczej był  medal na Akademickich Mistrzostwach Polski w 2006r. Od 2007 roku jest członkiem Reprezentacji Artystów Polskich w piłkę nożną. Jego hobby to również  jazda na nartach, pływanie, sporty siłowe, dobry film, muzyka klasyczna, wędkarstwo i podróże.

Profesjonalną przygodę z muzyką rozpoczął udziałem w programie "Szansa na Sukces" w 2002 roku, gdzie otrzymał wyróżnienie za wykonanie piosenki Szwagierkolaski.  Od tego momentu wszystko potoczyło się dużo szybciej. Zaczął poważnie zajmować się śpiewaniem. Po spotkaniu z ex-gitarzystą Lady Punk Edmundem Stasiakiem, trafił do reaktywowanego po latach zespołu Emigranci. Rezultatem tej współpracy była płyta zespołu Emigranci, pt: "I inne utwory" z Rafałem jako głównym wokalistą. Właśnie tutaj i w tym momencie rozpoczęła się jego zawodowa muzyczna droga. Oprócz występów z zespołem Emigranci Rafał przez kilka lat współpracował z najlepszymi muzykami i kompozytorami takimi jak Wojciech Wójcicki , Filip Sojka, Michał Grymuza i Robert Chojnacki. W 2007 roku poznał założyciela i lidera grupy De Mono - Marka Kościkiewicza, dzięki czemu w repertuarze Rafała znalazły się utwory jednego z najlepszych polskich kompozytorów i aranżerów. Razem zagrali wiele koncertów w kraju i za granicą. W 2011 roku Rafał został półfinalistą programu Voice Of Poland.

Rafał wśród inspiracji wymienia twórczość takich wykonawców jak Stevie Wonder, Freddie Mercury, Elvis Presley, Frank Sinatra, Steven Taylor, Michael Bolton i Richard Marks . W życiu wyznaje zasadę: „Głowa do góry, bo nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. Na scenie chce pokazać się z jak najlepszej strony i przede wszystkim zdobywać serca publiczności.

 

 Dodaj na:
PROLETARYAT - Ból


Nowości płytowe

więcej ›
Flowers In The Dirt (reed...
Flowers In The Dirt (reed... PAUL McCARTNEY
We Got Love
We Got Love THE KELLY FAMILY
Blosom
Blosom MILKY CHANCE

Zapowiedzi

więcej ›
Let The Dancers Inherit T...
Let The Dancers Inherit T... BRITISH SEA POWER
Pleasure
Pleasure FEIST
Iggy Pop