Ta strona używa plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. 

[X] ZamknijDowiedz się więcej »

World And Music - SAINT ETIENNE

Znajdź więcej: SAINT ETIENNE| Pop
Dodaj na:
World And Music
data premiery: 2012-05-22
nr katalogowy: 0602527961705

Po siedmiu latach przerwy kultowa brytyjska grupa Saint Etienne powraca z nowym albumem studyjnym. Trio Saint Etienne, które tworzą Pete Wiggs, Bob Stanley i niepowtarzalna Sarah Cracknell, powstało w 1990r. w Londynie. Za sprawą debiutanckiego albumu „Foxbase Alpha” Saint Etienne stało się jednym z czołowych artystów tworzących brytyjski nurt indie dance’owy, który stał się popularny na początku lat 90-tych.

„Words and Music” to swego rodzaju koncept album, który jak mówi Bob Stanley koncentruje się wokół tego „jak muzyka wpływa na nasze życie”. Na „Words and Music” Saint Etienne dalszym ciągu urzekają subtelnymi melodiami i melancholijnym nastrojem, udowadniając jednocześnie, że trzymają rękę na pulsie jeśli chodzi o nowoczesną produkcję.

„Words and Music” dostępne jest w kilku formatach - CD, 2CD Deluxe Edition z remixami i 3CD Super Deluxe wzbogaconą o remixy i EP-kę. Album promuje nagranie “Tonight”.


Aktualności

więcej ›
Jessie Ware będzie gościem specjalnym finału 9 edycji „Must Be The Music”!
2015-05-20

Jessie Ware to obecnie jedna z najbardziej popularnych brytyjskich wokalistek w Polsce.Po dwóch latach od wydania doskonale przyjętego debiutu „Devotion” (platyna w Polsce) artystk... więcej ›

Archiwum wiadomości ›

Nowości płytowe

więcej ›
The Desired Effect
The Desired Effect BRANDON FLOWERS
Rivals
Rivals Kensington
Maria
Maria Maria Niklińska

Zapowiedzi

więcej ›
Glow On / Your High
Glow On / Your High EDYTA GORNIAK
Forever
Forever Alesso
Only Sky
Only Sky David Torn