Ta strona używa plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. 

[X] ZamknijDowiedz się więcej »

World And Music - SAINT ETIENNE

Znajdź więcej: SAINT ETIENNE| Pop
Dodaj na:
World And Music
data premiery: 2012-05-22
nr katalogowy: 0602527961705

Po siedmiu latach przerwy kultowa brytyjska grupa Saint Etienne powraca z nowym albumem studyjnym. Trio Saint Etienne, które tworzą Pete Wiggs, Bob Stanley i niepowtarzalna Sarah Cracknell, powstało w 1990r. w Londynie. Za sprawą debiutanckiego albumu „Foxbase Alpha” Saint Etienne stało się jednym z czołowych artystów tworzących brytyjski nurt indie dance’owy, który stał się popularny na początku lat 90-tych.

„Words and Music” to swego rodzaju koncept album, który jak mówi Bob Stanley koncentruje się wokół tego „jak muzyka wpływa na nasze życie”. Na „Words and Music” Saint Etienne dalszym ciągu urzekają subtelnymi melodiami i melancholijnym nastrojem, udowadniając jednocześnie, że trzymają rękę na pulsie jeśli chodzi o nowoczesną produkcję.

„Words and Music” dostępne jest w kilku formatach - CD, 2CD Deluxe Edition z remixami i 3CD Super Deluxe wzbogaconą o remixy i EP-kę. Album promuje nagranie “Tonight”.


Aktualności

więcej ›
Gwen Stefani zapowiada album “This Is What the Truth Feels Like”
2016-02-12

Trzykrotna laureatka nagrody GRAMMY Gwen Stefani zapowiada pierwszy w historii teledysk zrealizowany “na żywo”! Obraz zaprezentowany zostanie w ciągu czterominutowego bloku reklamowego w trakci... więcej ›

Archiwum wiadomości ›

Nowości płytowe

więcej ›
Time Of My Life
Time Of My Life RONAN KEATING
VHS
VHS X AMBASSADORS
Opus
Opus ERIC PRYDZ

Zapowiedzi

więcej ›
Phase
Phase JACK GARRAT
The Hope Six Demolition P...
The Hope Six Demolition P... PJ HARVEY
Megadeth