Ta strona używa plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. 

[X] ZamknijDowiedz się więcej »

Flesh Tone (polska cena!) - KELIS

Znajdź więcej: KELIS| Pop
Flesh Tone (polska cena!)
data premiery: 2010-05-14
nr katalogowy: 0602527419022

„Kusicielka z 'Milkshake' powraca z kolejną porcją smakowitości – dyskotekowo brzmiącym, lekkim kawałkiem” - twierdzi Entertainement Weekly, umieszczając singiel na liście obowiązkowych pozycji. Billboard z kolei nazwał go „jednym z najlepszych rytmów 2010 roku” zauważając jednocześnie, że „pochodząca z Nowego Jorku artystka zmieniła swój styl inspirowany hip-hopem na taneczną elektronikę”.

 W produkcji nowej płyty brali udział najbardziej popularni obecnie producenci tacy jak will.i.am, David Guetta, Free School, Boyz Noize, Burnz i DJ Ammo.

 „Flesh Tone” - mówi Kelis o tytule płyty - „To takie zwierzęce. Coś w stylu 'flesh and blood” - to życie”. „Początkowo chciałam nagrać coś electro” - mówi Kelis o charakterze albumu - „Zmieniałam kilkakrotnie zdanie, co do tego jaki on ma być. Materiał zmieniał się w trakcie nagrywania i ostatecznie jest elektroniczny, taneczny i melodyjny. Zakochałam się w tym stylu. To coś w stylu disco nowej ery – futurystyczne disco”.

 Kelis niedawno ogłosiła również, że podpisała nowy kontrakt płytowy z wytwórnią Will..I.Am'a związaną z  Interscope Records. „Kelis to artystka, która inspiruje nas nie tylko muzycznie ale również stylistycznie – dodaje will.i.am – zawsze proponowała nowatorskie rzeczy swojej publiczności i teraz jesteśmy gotowi na nową porcję jej muzyki”. Jimmy Lovine, jeden z szefów Interscope Geffen A&M Records dodaje „Kelis jest prawdziwą artystką i jesteśmy podekscytowani rozpocząć wraz z nią nowy etap w jej muzycznej karierze.”

Tracklista - CD 1

1. Intro
2. 22nd Century
3. 4th of July
4. Home
5. Acapella
6. Scream
7. Emancipate
8. Brave
9. Song For The Baby

Aktualności

więcej ›
Blue Note Records świętuje jubileusz 80-lecia
2019-01-09

Dziedzictwo legendarnego domu wydawniczego zostanie uhonorowane między innymi nowymi seriami winylowymi, filmem dokumentalnym, specjalnymi koncertami i prezentacjami klasycznych grafik Blue Note. ... więcej ›

Archiwum wiadomości ›

Nowości płytowe

więcej ›
21st Century Liability
21st Century Liability YUNGBLUD
Woman Of The World: The B...
Woman Of The World: The B... AMY MACDONALD
Vita Ce N’è
Vita Ce N’è EROS RAMAZOTTI

Zapowiedzi

więcej ›
Nocturne. The Piano Album
Nocturne. The Piano Album VANGELIS
Faure Debussy Szymanowski...
Faure Debussy Szymanowski... RAFAŁ BLECHACZ, BOMSORI KIM
In Search Of Mona Lisa
In Search Of Mona Lisa SANTANA