Ta strona używa plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. 

[X] ZamknijDowiedz się więcej »

Lubert z miłości do muzyki - LUBERT

Znajdź więcej: LUBERT| Pop
Lubert z miłości do muzyki
data premiery: 2014-06-17
nr katalogowy:

"Pomysł na płytę L Z M D M powstał spontanicznie, ktoś bliski zapytał mnie - dlaczego tylko pomagam innym, tyle jesteś na rynku a mało kto wie ile zrobiłeś dla polskiej muzyki ? Pomyślałem, że to dobry pomysł, chociaż moja wrodzona skromność nigdy nie pozwoliła mi na bycie „Leaderem”, na przodzie projektu, zespołu. Zadzwoniłem do paru artystów, znajomych, każdy utwierdził mnie w przekonaniu, że to dobry pomysł !

Przejrzałem swoje utwory, które mam w szufladzie, te bardzo osobiste. Przemyślałem, które piosenki pasują do artystów, których szanuje. Od utworu do utworu udało mi się zebrać materiał na całą płytę.

Znalazłem producenta z którym, jak się okazało, mamy bardzo podobny pogląd na muzykę, podobną muzyczną wrażliwość i ogromne doświadczenie. Marcin Kindla - bo o nim mowa, spisał się znakomicie! Spełniłem też swoje marzenia np.- mój wielki idol z dzieciństwa - dzięki któremu zacząłem grać na gitarze - Grześ Skawiński nie tylko zaśpiewa ale i zagra na gitarze na mojej płycie. Anja Orthodox - która dla mnie była mistrzynią tekstów i klimatu też zaśpiewa.

Ewa Farna - jedna z moich ulubionych wokalistek, którą poznałem jak była jeszcze małą dziewczynką, a wyrosła na dorosłą, wspaniałą artystkę i też zaśpiewa na tym albumie. Mój najważniejszy zespół Virgin - zagra nowy numer po 8 latach, przecudowna Honorata Honey Skarbek, charyzmatyczny Brzozowski - wspaniały Artysta, znany z osobistych tekstów Olek Klepacz. Jedyny w swoim rodzaju Stachursky, Maria Niklińska. Nika , Marcin Spenner i Antek Smykiewicz - nadzieja polskiej muzyki. Będzie też zupełnie "inna" piosenka jak na mnie - mega gwiazda Evelyn z Kalwi & Remi - to wszystko na mojej płycie „Lubert z miłości do Muzyki”. Napawa mnie to wielką dumą i nadzieją, że muzyka trafi do serca słuchaczy. Teksty na płytę oprócz samych artystów napisali LIBER oraz Wojciech Byrski - idealnie wpasowali się w klimat co sprawia, że płyta nabrała wielkiej, merytorycznej wartości.

Płytę wydaje wraz z Universal Music Polska - z firmą, z którą od 20 lat współpracuje i mam nadzieję, że przed nami kolejne 20 lat wspaniałej współpracy.

Jestem pełen nadziei, że płyta spodoba się wszystkim tym dla których muzyka - tak jak dla mnie jest WIELKĄ MIŁOŚCIĄ"

Zapraszam !

Tomek Lubert

Tracklista - CD 1

1. Lubert feat. Doda – Hej
2. Lubert feat. Olek Klepacz – Respirator - Love
3. Lubert feat. Nika, Marcin Spenner, Antek Smykiewicz -Raj będzie nasz
4. Lubert feat. Ewa Farna- W silnych ramionach
5. Lubert feat. Jacek Stachursky – Chciałbym tak
6. Lubert feat. Honorata Skarbek Honey - Niemożliwe
7. Lubert feat. Maria Niklińska - Ile jeszcze
8. Lubert feat. Grzegorz Skawiński – Wszystkie końce świata”
9. Lubert feat. Anja Orthodox - Karcianka
10. Lubert feat. Marcin Kindla - To chyba koniec
11. Lubert feat. Rafał Brzozowski -Miejski zgiełk
12. Lubert feat. Kalwi & Remi, Evelyn -Woow

Aktualności

więcej ›
Wygraj bilety na koncert Shawna Mendesa
2019-02-13

REGULAMIN KONKURSU SŁUCHAJ SINGLA “LOST IN JAPAN” REMIX FEAT. ZEDD W SERWISIE SPOTIFY I WYGRAJ BILET NA KONCERT ORAZ SPOTKANIE Z SHAWNEM MENDESEM W KRAKOWIE, WE WTOREK 2 KWIETNIA 2019 ROKU &n... więcej ›

Archiwum wiadomości ›

Nowości płytowe

więcej ›
Muzyka i słowa Stanisław ...
Muzyka i słowa Stanisław ... STANISŁAW SOYKA
The Best Of Everything: T...
The Best Of Everything: T... TOM PETTY & THE HEARTBREAKERS
Faure Debussy Szymanowski...
Faure Debussy Szymanowski... RAFAŁ BLECHACZ, BOMSORI KIM

Zapowiedzi

więcej ›
Sucker Punch
Sucker Punch SIGRID
Celebrates Nat King Cole
Celebrates Nat King Cole YANNICK BOVY